Karin Jugas - VD, Försäljning, Produktion
E-Post: karin@dalacement.se

Jan Hanses - Teknik, konstruktion
E-post: jan@dalacement.se

Daniel Berg - Projektledare
E-post: daniel.berg@dalacement.se

Maria Forslund - Växel, Reception
E-post:maria.forslund@dalacement.se

Maria Larsson - Lön/ekonomiassistent
E-post: maria.larsson@dalacement.se

Eva Jugas - Vice VD, Ekonomi
E-post: eva@dalacement.se

Mathias Eljas - Produktion
E-post: mathias@dalacement.se

Jesper Jugas - Transport, Leverans
E-post: jesper@dalacement.se

Rolf Jugas - Rep och underhåll
Epost: rolf@dalacement.se

KONTAKTA OSS

0241-235 00

Telefontider 07-16
Frukost 09:00-09:30
Lunch 13.00-13.30