KONTAKT

Kontakta gärna oss om du har frågor kring våra produkter, betongens användningsområde eller annat som du funderar över.

Mail: info@dalacement.se
Telefon: +46 (0)241 - 23500

Dala Cement i Björbo AB

Industrivägen 28 
SE- 785 45 Björbo

FÖRSÄLJNING

Jan Hanses
Konstruktion, projektledare, säljare

jan@dalacement.se
Telefon: 0241 - 64 64 02

Thomas Eriksson
Säljare

thomas@dalacement.se
Telefon: 0241 - 64 64 30

Daniel Berg
Projektledare, säljare

daniel.berg@dalacement.se
Telefon: 0241 - 64 64 19

LEDNING

Karin Jugas
VD

karin@dalacement.se
Telefon: 0241 - 64 64 06

Eva Jugas
Vice VD, ekonomi

eva@dalacement.se
Telefon: 0241 - 64 64 03

TRANSPORT

PRODUKTION

Jesper Jugas
Transport, leverans

jesper@dalacement.se
Telefon: 0241 - 64 64 05

Mathias Eljas
Produktion

mathias@dalacement.se
Telefon: 0241: 64 64 04

Maria Forslund
Produktion, transport

maria.forslund@dalacement.se
Telefon: 0241 - 64 64 01

EKONOMI

UNDERHÅLL

Maria Larsson
Ekonomi, personal

maria.larsson@dalacement.se
Telefon: 0241 - 64 64 07

Rolf Jugas
Underhåll, reparation

rolf@dalacement.se
Telefon: 0241 - 64 64 08